0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

ד"ר משה פרימן - שיקום אורטופדי

ד

תאונות עבודה, תאונות דרכים, נפילות ותאונות בבית, כאבי גב חזקים, כוויות, פציעות ספורט מחלות שרירים ועוד, הן סיבות העלולות לגרום לפגיעה במערכות התנועה שלנו. השיקום האורטופדי נועד לטפל במצבים הללו ולפתור בעיות מוטוריות רבות בדרכים שאינן כירורגיות, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובאביזרים ייעודיים. שיקום אורטופדי מתבצע בדרך כלל בשלב הראשון של הפגיעה. שלב בו עקב פציעה או פגיעה אחרת, נגרמים למטופל כאבים עזים וחוסר תנועה, ובשלב השני של הפגיעה, הקרוי גם השלב הכרוני. שלב שבו הכאב העז אינו מרפה לאורך זמן. במהלך השיקום האורטופדי נעשה שימוש בין השאר גם במערכות לייזר, גלי הלם, ציוד למתיחות וציוד מקצועי נוסף, המאפשר להתאים את סוג הטיפול לסוג הפגיעה ולמצב הבריאות הכללי של המטופל.

שיקום אורטופדי במרפאת אלטרנטיבה 
מרפאת אלטרנטיבה בניהולו של ד"ר (N.D) משה פרימן, היא מרפאה רב-תחומית מתקדמת ובעלת ניסיון רב בפתרון בעיות רפואיות שונות אשר לא נמצא להן פתרון במסגרת הרפואה הקונבנציונאלית. הסוד העומד מאחורי ההצלחות הגדולות של מרפאת אלטרנטיבה, הפועלת בשתי שלוחות, בחולון וברעננה, הוא השילוב הייחודי בין שיטות וטכניקות טיפוליות שונות. מרפאות אלטרנטיבה מתמחות בטיפול בבעיות אורטופדיות שונות ומגוונות בניהן: כאבי ידיים, כאבי רגליים, פריצת דיסק, כאבי גב, כאבי ברכיים, שחיקת סחוס, כאבי מרפקים, כאבי 
צוואר, כאבי קרסול ועוד. אם אתם סובלים מכאבים, אם התנסיתם בעבר בטיפולים שלא היו יעילים עבורכם וגרמו לכם רק לתסכול נוסף ולכאב נוסף, אתם מוזמנים להכיר שיקום אורטופדי ברמה אחרת לגמרי, במרפאות אלטרנטיבה. החל מהאבחון, שבו יאותר מקורם של הכאבים, דרך הטיפול המקצועי והמסור ועד לסיומו של השיקום, תיהנו מצוות המטפלים המנוסה והקשוב מהציוד המתקדם, האווירה הנעימה והגישה הייחודית העומדת מאחורי ההצלחות הגדולות של מרפאת אלטרנטיבה בניהולו של ד"ר (N.D) משה פרימן, בחולון וברעננה.