0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

האם הילינג עוזר?

האם הילינג עוזר?

הילינג נחשב במשך שנים רבות סוג של אח חורג לרפואה האלטרנטיבית. כלומר, יש את הרפואה המערבית הקונבנציונאלית, יש את הרפואה האלטרנטיבית שמבוססת ברובה על הרפואה הסינית העתיקה ויש את ההילינג שנתפס כחורג אפילו בתוך הסקאלה האלטרנטיבית. הסיבה לכך נעוצה שמדובר על טיפול ללא מגע. ההילר, כפי שמי מעניק את הטיפול מכונה, למעשה מתקשר עם המטופל באמצעות תחושות של אנרגיה. במידה ומדובר באיש מקצוע מיומן הרי שהוא אמור להתחבר לשדה האנרגטי של המטופל, לזהות היכן נקודת התורפה ושם לבצע את ההילינג, קריא, איזון הכיסוי האנרגטי של המטופל. היותר ואין לכך שום הוכחה מדעית, יש לא מעטים שרואים בתחום שרלטנות לשמה. אלא שאם כבר מאות בשנים שי הילרים אז כנראה שיש להם ביקוש, עובדה שמצביעה על כך שכנראה יש בהם בכל זאת משהו שמסייע ועוזר.

ברוב המקרים אנשים פונים לקבלת סיוע מידי הילרים לאחר שהרפואה הקונבנציונלית השיבה פניהם ריקם. הרוב המכריע של ההילרים לא מתבססים אך ורק על יכולות ההילינג שלהם אלא משלבים גם טיפולים נוספים כגון לחיצות, רייקי, דקירות אורתופדיות וכן תזונה טבעונית. לפי תפיסה זו כדי לאזן את האנרגיות בגוף צריך לנקות את הגוף מרעלים שנצברים כתוצאה מאכילה לא נכונה. ההילינג דוגל בשלמות והרמוניה עם העולם ולכן חשוב לא לאכול בעלי חיים או את תוצרתם כגון ביצים וחלב על מנת להימנע ככל הניתן מגרימת סבל מיותר עבור בעלי החיים.

ההילר המיומן הוא מעין שילוב בין פסיכולוג, רופא, תזונאי ורפלקסולוג. הוא ניחן בידע רחב למדי במגוון תחומי ריפוי אלטרנטיביים כך שהוא מסוגל לתת מענה לכל בעיה במידת הצורך. רוב ההילרים מלבד לימודי רפואה משלימה גם בילו תקופה מסוימת בהודו שם פיתחו את המודעות הרוחנית שלהם.