0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

משכורת של נטורופת

משכורת של נטורופת

לפני שנתייחס לסוגיה שבכותרת, כדאי להבין קודם מה זה נטורופת. הנטורופתיה, שהיא התחום שבו עוסק הנטורופת, הינה שיטת ריפוי הוליסטית שרואה בשילוב של גוף ונפש מפתח לריפוי של כל המכאובים והתחלואים. על פי הנטורופתיה, לפני שמדכאים את החיידקים באמצעות גורמים חיצוניים כגון אנטיביוטיקה ושאר ירקות, יש למצות את כלל השיטות הטבעיות שמעודדות את מנגנוני הגנה הטבעיים של הגוף. אם באמצעות שמנים ארומטיים, אם באמצעות שורשים וצמחי מרפא ואם באמצעות פעילות אלטרנטיבית כגון דקירות או לחיצות.

הנטורופת יכול להרוויח בשני אופנים. או בתור שכיר או בתור עצמאי. למרות שיש חילוקי דעות בקרב הרפואה המערבית לגבי מהימנות הנטורופתיה, כיום כבר יש תקנים עבור הנטורופתים במסגרת בתי החולים וקופות החולים. בנוסף, יש הרבה נטורופתים שמנהלים קליניקות עצמאיות. על פי רוב, הנטורופת המתחיל עובד כשכיר, צובר ניסיון ואז פותח את הקליניקה העצמאית. בהנחה שהוא בעל מקצוע מיומן ומקצועי, עד מהרה הוא ייהנה מקהל לקוחות יציב ואיכותי. הרבה נטורופתים עצמאיים משתפים פעולה עם קופות החולים השונות ומעניקים שירות לחברי הקופות השונות בהתאם לצורך. כך כולם נהנים. הלקוח מקבל שירות איכותי ומקצועי, קופת החולים חוסכת תקן של נטורופת קבוע והנטורופת נהנה מלקוחות.

נטורופת מומחה בעל וותק של מעל ל-10 שנים נהנה על פי רוב ממשכורת של 5 ספרות לפחות עם נטייה לגרד את העשירון העליון של הכנסות. במקרים רבים בנוסף לידע הנטורופתי יש לו גם ידע בתזונאיות וברפואה בסיסית. לימודי הנטורופתיה הם בדרך כלל לימודי השלמה עבור מי שסיים לימודי סיעוד לכל הפחות. כמו כן מטפלים אלטרנטיביים רבים מסתייעים בנטורופתיה על מנת להגדיל את סל המוצרים שלהם. זהו אחד המקצועות שמשלבים בצורה יעילה בין רפואת המערב לרפואת המזרח.