0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

קורס מדריכי חדר כושר באילת

קורס מדריכי חדר כושר באילת

קורס מדריכי חדר כושר באילת זה אחד הקורסים היותר שווים כפי שנהוג לומר בימינו. אין כמו לשלב בין רכיבה על אופניים, ריצה ולסיים בטבילה במימי מפרץ אילת הקרירים וצלולים תמיד. כמו כן הנתק מן המרכז מקל מאוד בכל הנוגע להתמקדות בקורס ללא כל מיני הפרעות מחיי השגרה. כמובן שהמועד המועדף על מנת לעבור תא הקורס זה בין סיף אוקטובר וועד לתחילת יוני, בטרם מתחיל לפקוד את העיר הדרומית הלהט הקיצי במלוא עוצמתו. אמנם חדר הכושר ממזוג, אבל כפי שכבר ציינו לעיל, הקורס עצמו כולל פעילות גם מחוץ לחדר.

המרכז הראשי ללימודי חינוך והדרכה גופני זה כמובן במכון וינגיט אבל לפחות בכל הנוגע לחדר כושר, אין הרבה משמעות למיקום. יתרון נוסף של אילת זה היצע המלונות הגדול יחסית שהיא מציעה. כמעט בכל מלון יש צורך במדריך מוסמך לחדר כושר הן למטרת תחזוקת חדר הכושר והן למטרת מתן שירות לאורחים שמעוניינים בכך. בקיץ אלו הישראלים הפוקדים את העיר בהמוניהם במסגרת הדיל של הכל כלול ובחורף אלו תיירי סקנדינביה שבאים ליהנות מה-"קיץ" שלהם, עת במדינותיהם יש קור עז.

חשוב לדעת כי מכון וינגיט מפיעל שלוחה שלו שבמידת הצורך פותחת קורס מדריכי חדר כושר באילת. כלומר, ניתן לארגן קבוצה של מדריכים בפוטנציה ואז המכון כבר שולח מדריכים מטעמו שיעבירו תא הקרוס. מלבד למידה של איך ניתן לעשות כושר ועל פי איזה עיקרון עבוד כל מכשיר. הקורס גם מפתח כישורי הנהגה והדרכה. חלק מאותם כישורים יכולים גם לשמש עבור תחומי עיסוק אחרים בהמשך, כגון מדריכי כושר אישיים, מורים לחינוך גופני ועוד. כמובן שהתנאי היחיד לקבלה לקורס זה להיות בעלי בריאות תקינה ולעבור בדיקה ואישור של רופא.