0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפואה אלטרנטיבית – סרטן

רפואה אלטרנטיבית – סרטן

רפואה אלטרנטיבית מהווה כיום אלטרנטיבה אמתית עבור חולי סרטן לא מעטים. אם פעם היה נהוג לראות ברפואה האלטרנטיבית מעין כוסות רוח למת שבעיקר תורמת למורל של החולים, כיום כבר יש תיעוד של מקרים שבהם הרפואה האלטרנטיבית היא זאת שהביאה את המזור המיוחל. אם כי ברוב המקרים מדובר בשילוב כוחות. ישנם מקרים שבהם לאחר הקרנות כימותרפיות הגידול הסרטני קטן אבל לא לגמרי הסתלק. במקרים כאלו החולים על פ רוב יוצאים להפסקה על מנת להתחזק לקראת הסבב הבא של ההקרנות. בהרבה מקרים תקופת ההתחזקות מנוצלת לקבלת טיפולים אלטרנטיביים ושם נרשמו המקרים של מיגור המחלה. במקרים אחרים באמצעות תכשירים טבעיים שמבוססים על ידע שנלקח מהרפואה הסינית העתיקה הצליחו לעצור את התפשטות הגידול הסרטני. לא בכדי הרפואה המערבית מגלה עניין גובר והולך ברזי הרפואה האלטרנטיבית בכלל וזאת המבוססת על הרפואה הסינית העתיקה בפרט.

ממש כמו שיש מי שמתקרב לדת עקב מצוקה נפשית כבדה, כך יש מי שמתקרב לרפואה האלטרנטיבית עקב מצוקה רפואית. בקרב עמי המזרח שנחשפים במהלך השנים האחרונות לנפלאות הרפואה המערבית, הרפואה האלטרנטיבית שירתה בנאמנה במשך אלפי שנים. מתברר שחלק מהגידולים הסרטניים מצליחים לפתח חסינות מפני חלק מהתרופות שמיגרו אותם בעבר. הרפואה האלטרנטיבית מצליחה בהרבה מקרים היכן שהרפואה המודרנית כשלה. אמנם הסינים לפני אלפי שנים לא ידעו לקרוא לסרטן בשמו אבל הם בהחלט היו ערים לו וסבלו ממנו לכן פיתחו לא מעט שיקויים טבעיים שמצליחים להתמודד בצורה מרשימה למדי עם הסרטן הנוראי.

תודות לאינטרנט יש כיום שיצוף מידע מכל רחבי העולם כך שכבר ניתן לתעד מקרים של "ניסים" רפואיים שבהם הצליחו להתגבר על הסרטן באמצעות רפואה אלטרנטיבית משולבת בתמיכה של הרפואה המערבית המודרנית.