0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפואה טבעית וסרטן

רפואה טבעית וסרטן

הסרטן, אף שהרפואה המערבית המודרנית מצאה לרוב הסוגים שלו מענה הולם, עדיין גובה לא מעט קורבנות. אחת הסיבות כך נעוצה בעובדה שכשם שהרפואה מצליחה לפתח מכשירים ותכשירים יעילים יותר למאבק במחלה הנוראית, כך אותה המחלה מצליחה לפתח מוטציות קטלניות יותר. הסיבות לסרטן רבות ומרובות וכך גם התרופות. ישנם מחקרים רבים המצביעים על גורמים כאלו ואחרים שעלולים ככל הנראה להגביר את הסיכוי לקבל סרטן. אבל בשורה התחתונה גם מי שניהל חיים בריאים למדי קיבל סרטן ואף שילם על כך בחייו.

הרפואה הטבעית בכלל וזו הסינית בפרט מציעות לנו למעשה ערוץ נוסף למיגור המחלה. כשם שהרפואה המערבית לא מצליחה לתת מענה של 100 אחוז, כך גם זו הסינית. אלא שבמקרה של האחרונה אין כל צורך בהקרנות ונטילת תרופות שמשבשות אל כל אורח החיים שלנו. כל דרכי הטיפול הסיניות מתבססות על הרמוניה עם הטבע. בין אם זה תכשירים שמבוססים על צמחי מרפא כאלה ואחרים ובין אם זה טיפולים של לחיצות ודקירות. כך שמי שעובר טיפול נגד סרטן בהתבסס על רפואה אלטרנטיבית לא יחווה נשירת שיער או חולשה פיזית. לתפיסתה של הרפואה האלטרנטיבית המחלה, כל מחלה, מקורה בהפרת האיזון הטבעי של הגוף. מכאן שהמענה צריך להתמרד בהשבת ההרמוניה. את זה משיגים באמצעות ניקוי של הגוף מרעלים באמצעות תזונה וכן באמצעות השפעה על תפקוד המערכות הפיזיולוגיות השונות באמצעות לחיצות ודקירות.

העדות הטובה ביותר ליעילות הרפואה הטבעית הינה העובדה כי גם קופות החולים כמו גם משרד הבריאות מעניקים סבסוד עבור טופלים אלטרנטיביים ובמקרים מסוימים אף ממליצים עליהם. יתרה מכך, יש כבר רופאים אלטרנטיביים שמועסקים ישירות על ידי קופות החולים ואפילו בתי החולים. כלומר, הרפואה הטבעית אומצה הלכה למעשה על ידי זו המערבית.