0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפואה טבעית להורדת כולסטרול

רפואה טבעית להורדת כולסטרול

רפואה טבעית להורדת כולסטרול זה הפתרון היעל ביותר כיום להתמודדות עם השמנת יתר. ככלל כל פתרון טבעי לעולם עדיף על פתרון מלאכותי שכולל ניתוחיים לקיצור קיבה, נטילת כימיקלים כאלו ואחרים שאמורים לדכא תיאבון ועוד. הרפואה הטבעית הולכת ומתפתחת כל העת שכן מצד אחד יש יותר מחקר בתחום ומצד שני מצליחים לפצח יותר כתבים עתיקים שמגלים סודות ושיטות חדשות להפקת תועלת מכל מיני גורמים בטבע. התפיסה של רפואת המזרח לפיה צריך לשאוף להרמוניה עם הטבע באה לידי ביטוי באמצעות הרפואה הטבעית.

מתברר שיש מאכלים שונים כגון פירות וירקות שמזרזים בקיבה את פעולת שריפת הכולסטרול ואפילו גורמים לכולסטרול חדש שלא להיספג בגוף. בנוסף, מתברר שיש יתרון בריאותי בהימנעות מאכילת בשר. זאת כמובן בתנאי שנספק לגוף תחליפים הולמים מבחינת חלבונים וויטמינים כגון b12 שחיוניים ביותר לשמירה על המערכת החיסונית שלנו איתנה.

בנוסף לתזונה, הרפואה הטבעית מציעה מערך שלם של טיפולים שמסיעים לדכא תיאבון מחד ולזרז את המטבוליזם. הרפואה סינית מציעה מכלול דלם של שיטות דיקור שמממוקדות בשינוי הרגלי הצריכה שלנו תוך השפעה על קצב שריפת הכולסטרול. כמו כן ישנן שיטות של רפלקסולוגיה שגם הן יכולות בהנחה שמי שמעניק אותן מיומו דיו להשפיע על אופן התפקוד של מערכת העיכול שלנו.

על מנת להגיע לרמת מיומנות של טיפול בהורדת כולסטרול באמצעות שיטות טבעיות צריך לרכוש הרבה ניסיון. כלומר, לא מומלץ להתחיל להתעסק בענייני תזונה והרזיה על ביס הרפואה הטבעית מיד עם סיום הלימודים והכניסה לשוק. חשוב מאוד לפתח את המיומנות הנדרשת על מנת להימנע ביצירת נזק שיגרון לסבל למטופלים ונזק תדמיתי למוניטין שלכם. בכל מקרה תמיד כדאי לוודא בטרם תחילת הטיפול כי למטופל אין עבר בעייתי של בעיות בריאות כגון לחץ דם גבוה וכו' על מנת לדעת איך לגשת אליו בצורה מיטבית.