0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפואה סינית עתיקה

רפואה סינית עתיקה

המונח "רפואה סינית עתיקה" מתייחס לשיטות הרפואה הסינית המקובלות במזרח למעלה מ-2000 שנים. הרפואה הסינית נעזרת בדיקור במחטים, צמחי מרפא, מגוון שיטות טיפול במגע, ייעוץ בנוגע לתזונה וראיית רפואה מונעת כוללת כדרך חיים. כיום ומזה עשורים אחדים הפכה הרפואה הסינית העתיקה לפופולארית ביותר ברחבי המערב, עד שכבר לא ניתן לכנותה "רפואה מזרחית" בכל לשון של כינוי.

התפיסה המזרחית העתיקה שונה מהותית מתפיסת הבריאות המערבית: בראייה המזרחית הגוף והנפש, אחד הם; לכן, לא ניתן לרפא את האחד מבלי לטפל בשני. הראייה המערבית הלינארית הביאה להתקדמויות, המצאות וגילויים מדהימים מחד, אך מאידך, איבדה את התמונה הכוללת במהלך זאת. לכן, מאוכזבי רפואה מערבית רבים פונים לרפואה הסינית העתיקה בתקווה למצוא פתרון למכאוביהם.

היות וזהו עודנו מקצוע חופשי במערב, שהסטנדרטים והתנאים לעבודה בו הינם רופפים ומעורפלים, נוצר המצב ששוק המטפלים הפך מוצף במטפלים חסרי אימון והסמכה נאותים. עקב כך נוצר מוניטין לא טוב לעולם הרפואה ההוליסטית, כל זאת במקביל לכך שתוצאות בלתי ניתנות להפרכה, אליהם מביאים מטפלים מיומנים, החלו עולים לפני השטח. עולם הרפואה היה בסערה לאורך שנים רבות, ומספר השיטות ההוליסטיות שנוספו לזירה, היו כמספר הדעות בנושא הרפואה המשלימה.

גישה אחת שרדה את הסערה, ממש כשם ששרדה סערות אינספור במהלך 2000 השנים האחרונות, וזו, כמובן, הרפואה הסינית העתיקה. אם גם אתם מתעניינים בעתיד בתחום הרפואה הסינית העתיקה, הגעתם למקום הנכון! פורטל "בריאותיכאן" בוחר את מוסדות הלימוד אותם מציע לגולשים, תוך הקפדה על איכות וטיב הלימודים המוצעים במקום. לא משנה היכן אתם גרים, אם בבאר שבע, בירושלים, בתל אביב, ברחובות או במודיעין, בפורטל "בריאותיכאן" תוכלו למצוא מוסד לימודי רפואה סינית עתיקה ברמה גבוהה בקרבת מקום מגוריכם!