0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפלקסולוגיה בהריון

רפלקסולוגיה בהריון

השיטה הרפלקסולוגית שהתגלתה במערב בתחילת המאה ה-20 גורסת כי כל חלק וחלק בגוף האדם משקף את יתר הגוף כמכלול. לראייה, מצביעים רפלקסולוגים כיום על תגליות בתחום ה-DNA המוכיחים כי אכן בכל תא ותא יש מידע אודות הגוף כולו. השימוש בכף הרגל ככלי הטיפול איננו שרירותי, אך גם איננו הכרחי; ההנחה היא כי זהו איבר מרוחק דיו מיתר הגוף בכדי שהמטופל יחוש בנוח, כמו גם שזהו איבר גדול מספיק בכדי שניתן יהיה לערוך באמצעותו טיפול לגוף.

מבחינה זו, מי שאיננו חש בנוח עם טיפול רפלקסולוגי בכף רגלו, עשוי להנות מטיפולי רפלקסולוגיה שונים, כגון רפלקסולוגיה דרך האוזן, הישבן או כף היד. יתרון נוסף ברפלקסולוגיה הוא שהשפעתה על הגוף, משמעותית וחד משמעית ככל שתהיה, איננה מסוכנת. לכן יכולים להנות מיתרונות הרפלקסולוגיה, אנשים רבים שאינם מתאימים לסוגי טיפולים אחרים – כגון, חולי לב, אנשים הסובלים מכאבי גב ונשים הרות.

טיפול רפלקסולוגי במהלך הריון יכול להוות השלמה אידאלית לתהליך מתיש וקשה לגוף. בזכות טיפולים רפלקסולוגיים קבועים בידי מטפל מוסמך ומנוסה נהנות נשים רבות מחווית הריון קלה יותר, נעימה יותר, בה אינן נאלצות לסבול מכאבי גב, בחילות ותופעות רבות נוספות. ישנן גם שיטות בלתי פולשניות ובלתי מסוכנות ל"זירוז" לידה, קרי, ליצירת רגיעה גופנית ורגשית המאפשרת לגוף לחוש בנוח להתחיל בתהליך הלידה.

טיפולי רפלקסולוגיה בהריון יכולים להיות ההבדל בין הריון ארוך ומתיש לחווית הריון נעימה ומספקת. אם גם את מתעניינת בטיפול רפלקסולוגי במהלך ההריון שלך, ומחפשת אחר מטפל מוסמך, מיומן ומסור, הגעת למקום הנכון! באתר "בריאותיכאן" תוכלי להנות ממאגר מטפלים עצום, עם מידע אודות מטפלים מומלצים מרחבי הארץ, מבאר שבע ואילת בדרום ועד לראש פינה וחיפה בצפון, מתל אביב במערב, דרך מודיעין במרכז ועד לירושלים במזרח – כל המידע הנחוץ תחת קורת גג אחת!