0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפלקסולוגיה עד הבית

רפלקסולוגיה עד הבית

תחום הרפלקסולוגיה צבר פופולאריות ומודעות בקרב הציבור במהלך השנים האחרונות. אין ספק שהוא היה ממאחרי עולם הרפואה המשלימה, במובן זה שהפופולאריים בתחום היו העיסוי, השיאצו והאוקופונקטורה. כשיטות טיפול מרשימות או מפנקות יותר, הטילו הללו צל על תחום הרפלקסולוגיה, ומנעו מציבור המטופלים להנות מן היתרונות שזה האחרון מציע. אלא שכתורה יציבה, בעלת תוצאות מובהקות לאורך ההיסטוריה ככלי טיפולי, לא היה חשש מעולם שתיעלם ממפת הרפואה המשלימה.

הטיפול הרפלקסולוגי איננו פולשני כעיסוי רקמות עמוק, ואיננו אינטימי כעיסוי שוודי; בטיפול הרפלקסולוגי סכנות מעטות מאשר בטיפול האוקופונקטורה, ומעטים הם הנזקים שיכולים מטפלי רפלקסולוגיה לגרום, מאשר מטפלים בשיאצו; לתחומים המסויימים, כגון טיפול במיגרנות, בבעיות עיכול, בעיות שינה ובעיות גב ועורף, בהם מצטיינת מציעה הרפלקסולוגיה עולם ומלואו. טיפול קבוע ברפלקסולוגיה, כמוהו כמו טיפול עשרת אלפים בתדירות גבוהה – לפינוק אמיתי של הגוף והנפש.

לפי השיטה הרפלקסולוגית, ההנחה היא כי עיסוי איזורים מסויימים בכף הרגל משפיעים בפעולת שרשרת על איזורים אחרים בגוף. כך, למעשה, משתקף הגוף כולו בכף הרגל לבדה. מבחינה זו, משתקף כל הגוף בכל חלק אותו נבודד מהגוף: האוזן, כף היד, השערה ואפילו הישבן! אכן, ישנן שיטות טיפוליות המתרכזות בכל אחד מן האיברים האלו לבדו. רפלקסולוגיה בכף הרגל הפכה נפוצה היות וזהו האיבר הנוח ביותר לטיפול, בהיותו מרוחק מן הגוף,כך שמאפשר תחושת נוחות, ובהיותו גדול מספיק בכדי לאפשר טיפול נאות.

מטפלים רבים לרפלקסולוגיה קיימים ברחבי הארץ, אך מעטים מתוכם מגיעים לטיפול עד בית הלקוח. אם אתם מחפשים אחר מטפל מוסמך, מיומן ומסור לטיפול רפלקסולוגיה עד הבית, עיינו באינדקס המטפלים העצום של אתר "בריאותיכאן"! כל המטפלים המעודכנים באתר מומלצים, כך שתדעו בוודאות כי אתם שמים את עצמכם בידיים טובות!