0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפלקסולוגיה של כף היד

רפלקסולוגיה של כף היד

מאז גילה ד"ר ויליאם פיצ'ג'רלד את השפעות הטיפול הרפלקסולוגי בכף הרגל ועד היום הפכה התורה את פניה! מתפיסה פשוטה לפיה תוצאות עיסוי איזורים מסויימים בכף הרגל הינן עקביות וחד משמעיות באשר לגוף כולו, הפכה השיטה לאמצעי טיפולי הוליסטי, בו נתפס כל איזור בגוף כמשקף את הגוף כמכלול. בשנות ה-30 של המאה הקודמת פיתחה יוניס אינגהאם את הרעיון הגולמי של פיצ'ג'רלד לכדי השיטה המכונה כיום "רפלקסולוגיה".

השימוש בכף הרגל כאמצעי לטיפול איננו שרירותי, אך גם איננו הכרחי; ההנחה היא כי היותה של כף הרגל מרוחקת מיתר הגוף נוסכת תחושת בטחון אצל המטופל. כמו כן, כף הרגל גדולה מספיק בכדי שניתן יהיה לבצע באמצעותה טיפול גוף שלם. אנשים שאינם חשים בנוח עם כף רגלם יכולים תמיד לפנות למטפלי רפלקסולוגיה באיברים שונים: רפלקסולוגיה באוזן, בישבן וכמובן, רפלקסולוגיה בכף היד.

מן הדוגמאות המצוינות, אין ספק מדוע רפלקסולוגיה בכף היד היא האלטרנטיבה הפופולארית לרפלקסולוגיה הקונבנציונאלית. אמנם נדירים הם עדיין מטפלי הרפלקסולוגיה בכף היד ביחס למטפלי הרפלקסולוגיה בכף הרגל, אך עדיין קיימים וניתנים להשגה. תלמידי רפלקסולוגיה באשר הם זוכים לקבל וללמוד את מפת הרפלקסולוגיה של כף היד במהלך מסלול הלימודים, אך מעטים בוחרים להתמחות בצורת טיפול זו. זאת, למרות שככלי טיפולי, טיפול רפלקסולוגי בכף היד הוא מהכלים החיוניים ביותר למטפל מלומד.

אם הנכם מתעניינים בלימודי רפלקסולוגיה בהתמחות ברפלקסולוגיה בכף היד, או מחפשים אחר רפלקסולוגית או רפלקסולוג בכף היד, הגעתם למקום הנכון! פורטל "בריאותיכאן" מרכז את כל המידע הקיים בתחום הרפואה המשלימה בישראל כיום: אינדקס מטפלים עצום, אתרים עם מפה של רפלקסולוגיה של כף היד ומידע רב בנושא, פורומים עם המלצות ומידע אודות מרכזי לימודים מומלצים בתחום הרפלקסולוגיה. כל זאת ועוד דברים רבים נוספים, אצלנו ב"בריאותיכאן"!