0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפואה סינית בקהילה

 רפואה סינית בקהילה

ראו כיצד השתנה עולם הרפואה: בשנות ה-60 של המאה הקודמת נתפסה הרפואה המשלימה בכללה, והרפואה הסינית בפרט, כרעיון רוחני קלוש שיחלוף מן העולם כמות שבא. מאז חלפו עשורים, והרפואה הסינית הוכיחה פעם נוספת את יכולת ההשרדות שלה, כפי שהוכיחה לאורך 2000 השנים האחרונות שוב ושוב. כיום ניתן לראות שגם החמורים שבספקנים שוכנעו, לפחות חלקית, ביכולותיה הייחודיות של הרפואה ההוליסטית העתיקה.

יש להבדיל בין התפיסות הותיקות, כגון רפואה סינית עתיקה, לבין התפיסות החדשות, ביניהן ספורות שאכן נאמנות לתפיסה ההוליסטית. הרפואה הסינית העתיקה מסתמכת על אלפי שנים של ניסיון בדיקור, בצמחי מרפא, בתזונה נכונה ובפעילות וטיפולים מונעים קבועים. רבות מן התפיסות החדשות מסתמכות על תאוות הבצע לבדה, ומוציאות כך שם רע למגוון שיטות הטיפול היעילות. בצער רב, עד ימינו בהווה, אין סדרת סטנדרטים ותנאים להסמכת מטפל מורשה ברפואה משלימה.

זהו תחום חמקמק ומעורפל מן הרפואה המערבית הלינארית, ולכן קשה במיוחד להגדיר תקנים הולמים לעיסוק בו. יחד עם זאת, ניתן לתמוך ולקדם מוסדות לימודים ומכוני טיפולים מוסמכים ומיומנים בלבד, וכך להביא לקיצה של השרלטנות. במקרה זה, מעורבת הקהילה בסיכויי ההשרדות של התפיסה המזרחית, לא פחות משמעורב הממסד. מצבה של הרפואה הסינית בקהילה תלוי בקהילה עצמה, לכן לבחירת מוסד הלימודים הנכון או המטפל הנכון חשיבות אדירה.

בפורטל "בריאותיכאן" אנו בוחרים את מוסדות הלימודים שאנו מציעים ואת המטפלים באינדקס המטפלים שלנו, תוך הקפדה על איכותם, יושרם והיותם מוסמכים ומיומנים. בכדי ליצור סטנדרט גבוה של רפואה סינית בקהילה, נרתמים כולנו במטרה משותפת זו. השתמשו במאגר המידע האדיר המרוכז באתר "בריאותיכאן", לקבלת כל המידע הנחוץ אודות לימודים או מטפלים באיזור מגוריכם, החל מחיפה ועד לבאר שבע, הכל אצלנו ב"בריאותיכאן"!