0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

רפואה סינית מסורתית

 רפואה סינית מסורתית

ענף הרפואה המשלימה הפך לחלק מהותי מאורח החיים הבריאותי בעולם המערבי. כיום כבר נעזרים בכלי הרפואה ההוליסטית, אפילו החמורים והקפדנים שבספקנים. תוצאות הטיפולים בשיטות הטיפול המזרחיות הולכות לפניהם, וישנם אינספור מעשנים-לשעבר שנשבעים שלא היו מסוגלים להפסיק ללא דיקור לפי שיטת הרפואה הסינית המסורתית, או אנשים שאינם סובלים עוד ממיגרנות בזכות טיפולים רפלקסולוגיים קבועים.

למרות המרכזיות שזכתה לה הרפואה המשלימה בעולם הרפואה המערבית, נותר התחום חמקמק ומעורפל כתמיד. היות וזהו תחום שאיננו ניתן לחקירה במונחים מדעיים קונבנציונאליים, הגדרתו והסדרתו הינם כמעט בלתי אפשריים. עם ריבוי העניין בתחומי הרפואה המזרחית לכל רוחבה, התווספו לזירה שיטות הוליסטית חדשות רבות, שמקורן איננו במזרח, אך בסיסן הרעיוני נעוץ בתפיסה הסינית העתיקה. בין השיטות החדשות ניתן למנות רבות שניכר כי מטרתן היחידה היא תאוות הבצע, אך ניתן גם לזהות רעיונות טיפוליים חדשניים מרתקים, אשר מקורן בשילוב הקסום בין היכולות המדעיות-מודרניות של המערב, ובין גישת הגוף-נפש והפילוסופיה המזרחית בכללה.

הרפואה הסינית העתיקה היא ייחודית בעולם הרפואה המשלימה, בעיקר בזכות ההיסטוריה הענפה שלה: לאורכן של 2000 שנים שרדה שיטת הטיפול הנעזרת בדיקור במחטים, עשבי מרפא, תזונה נכונה וטיפולים מונעים, את מגוון השינויים שחווה העולם. עד היום מוכיחות שיטות הרפואה הסינית העתיקה את עצמן, וכל זאת ללא בסיס מדעי מקובל. ככל שניתן לצפות בתוצאות האמפיריות, לא ניתן להבין את המכניזם המביא לתוצאות אלו במונחים מדעיים קיימים.

אם גם אתם מתעניינים בלימודי רפואה משלימה ורפואה סינית מסורתית, או מחפשים מטפלים מומלצים, מוסמכים ומיומנים באזור מגוריכם, הגעתם למקום הנכון! בפורטל "בריאותיכאן" תהנו מאינדקס מטפלים עצום עם פרטיהם של מטפלים מומלצים ואיכותיים לפי אזור בארץ, ממידע אודות מוסדות לימוד איכותיים ומקובלים ברחבי הארץ, פורומים עם טיפים ושאלות נפוצות ומגוון מאמרים בנושא רפואה משלימה!