0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

המכללה האקדמית גליל מערבי

המכללה האקדמית גליל מערבי

מכללת הגליל המערבי נמצאת בלב הגליל המערבי, בין עכו לחיפה. במכללה, שהוכרה כמכללה עצמאית על ידי המועצה להשכלה גבוהה בשנת 2009, לומדים כארבעת אלפים וחמש מאות תלמידים בשלוש חטיבות: החטיבה האקדמית, החטיבה הקדם אקדמית, הכוללת מערך מכינות, וחטיבת לימודי חוץ והמשך הכוללת בין השאר גם את בית הספר לרפואה משלימה. אם אתם מתעניינים בלימודי רפואה משלימה ומעוניינים בלימודים מקיפים ומרתקים, בקמפוס ירוק ומלא חיים, בצפון היפה של ישראל, לימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית גליל מערבי, הם בחירה מושלמת עבורכם.

לימודי רפואה משלימה במכללה האקדמית גליל מערבי
בית הספר לרפואה משלימה במכללה האקדמית גליל מערבי הוקם, על מנת להכשיר מטפלים ברמה הגבוהה ביותר, בתחומים השונים של הרפואה המשלימה, תוך שילוב בין ידע רפואי מודרני לשיטות טיפול עתיקות ובין הקניית ידע תיאורטי, לניסיון מעשי. בית הספר דוגל בגישה כי מי שבוחר ללמוד רפואה משלימה, בוחר, מעבר למקצוע מבוקש ומכניס, גם בדרך חיים ייחודית ושם את הדגש על הבנה מעמיקה של האדם, כיחידה אחת של גוף ונפש.

מסלולי הלימוד בבית הספר לרפואה משלימה
היחידה לרפואה משלימה במכללה האקדמית גליל מערבי מציעה לימודים במספר תחומים בניהם: ייעוץ ביוגראפי, פסיכותרפתיה אנתרופוסופית, תרפיה באומנות, הוראת יוגה, רפלקסולוגיה הוליסטית, צמחי מרפא, הנחיית קבוצות הרזיה, אורח חיים בריא ועוד. בנוסף מתקיימים בבית הספר קורסים והשתלמויות למטפלים ולקהל הרחב בנושאים כמו טיפול בפרחי באך, שמנים ארומטיים, טיפול בביו אנרגיה, תזונה, דמיון מודרך ועוד. סגל המרצים המקצועי והמנוסה של בית הספר, מורכב מאנשי טיפול והוראה, מהמקצועיים בתחומם בישראל. במרכז פועלת קליניקת מתמחים הפועלת לאורך כל היום ומאפשרת לסטודנטים בשלבי לימוד מתקדמים לרכוש ניסיון טיפולי, בהגחה צמודה וליווי של מנהל בית הספר לרפואה משלימה.