0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת ברק

מכללת ברק

מכללת ברק. המכללה לרפואה משלימה
מכללת ברק המכללה הבינלאומית לרפואה משלימה, שהוקמה בשנת 1998, מעניקה השכלה מקצועית ברמה גבוהה ביותר בתחומי הרפואה המשלימה. על צוות המרצים במכללת ברק, נמנים אנשי המקצוע המובילים בישראל, שצברו שעות רבות של ניסיון
מעשי כמורים בכיתה וכמטפלים בשטח. העובדה כי חברי הסגל במכללת ברק לרפואה משלימה עוסקים באופן שוטף במקביל להוראה, בתחום אותו הם מלמדים, מאפשרת להם לשתף את התלמידים בחומר עדכני ושוטף, ישירות מהמרפאות השונות ולחלוק עמם ידע מקצועי נרחב. במכללת ברק מאמינים כי הרפואה האינטגרטיבית, היא רפואת העתיד. על סמך הבנה זו, המבוססת על העבודה כי במרבית בתי החולים ניתנים כיום טיפולי רפואה משלימה, נוצרו תוכניות הלימודים במסלולים השונים. תוכניות לימודים המעניקות לכל תלמיד ותלמיד את כל הכלים שיידרשו לו על מנת להפוך למטפל מקצועי ברפואה משלימה.

מסלולי הלימוד במכללת ברק לרפואה משלימה
מכללת ברק לרפואה משלימה, פרוסה בארבע שלוחות ברחבי הארץ. ירושלים, משואות יצחק, אשדוד ואשקלון. כל אחת ואחת משלוחות המכללה, מציע שפע של קורסים ותוכניות לימוד בניהן:

קורס נטורופתיה. קורס בן ארבע שנים, אשר בסיומו מוענקת לבוגרים תעודה מטעם האיגוד לנטורופתיה. בין הנושאים הנלמדים בקורס: תזונה, הרגלי אכילה, ידע תזונתי, פרחי באך, ארומתרפיה ועוד.

קורס עיסוי שוודי ורקמות עמוק. קורס הכולל שמונה חודשי לימוד, או שניים עשר חודשי לימוד בהתאם למסלול שנבחר. למסיימים תוענק תעודת גמר מטעם מכללת ברק והם יוכלו לעבוד כמעסים בקופות החולים, מכוני ספא, מלונות, חדרי כושר ועוד.

קורס רפלקסולוגיה. משך הקורס: שנתיים או שלוש, בהתאם למסלול שנבחר. לאחר שנה תוענק לבוגרים תעודת מטפל מוסמך, לאחר שנתיים תעודת מטפל בכיר ולאחר שלוש שנים תוענק לבוגרים שיעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, תעודת רפלקסולוג בכיר מתקדם.