0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת גודלמן

מכללת גודלמן

למרות התנגדותם המובנת של אנשי הרפואה הקונבנציונאלית, מעמדה של הרפואה המשלימה, שנקראת גם רפואה אלטרנטיבית, הולך ומתחזק בארץ ובעולם. דיקור סיני, נטורופתיה, ארומתרפיה וטיפולים אלטרנטיביים רבים, הפכו בעשורים האחרונים חלק בלתי נפרד מהזרם המרכזי. מרכזים ומכונים המתמחים ברפואה אלטרנטיבית נפתחים בהמוניהם, ובעקבותיהם נפתחים מוסדות לימוד רבים העוסקים בהכשרת מטפלים ברפואה משלימה ואלטרנטיבית. המספר הרב של המקצועות, בתי הספר ומסלולי הלימוד, עלול לבלבל את המעוניינים בלימודי רפואה משלימה ולגרום להם להתפשר בבחירת המכללה. אנחנו כאן כדי לומר לכם שאין צורך להתלבט. מכללת גודלמן היא מכללה וותיקה ומוכרת ללימודי רפואה משלימה, המעניקה לבוגריה את כל הכלים שיידרשו להם על מנת שיוכלו להפוך למטפלים מקצועיים ולמצוא את דרכם כעצמאים או כשכירים, במקצוע מבוקש, מאתגר ומשתלם.

לימודי רפואה משלימה במכללת גודלמן
מכללת גודלמן המכללה הבינלאומית לרפואה משלימה בישראל, הוקמה בעיר אשדוד בשנת 1994 ומפעילה כיום שלוחות בחיפה, ערד, ירושלים ובני ברק. במקביל למכללה, פועלת גם מרפאה לטיפולים אלטרנטיביים, המאפשרת לתלמידים לתרגל את חומר הלימודים באופן שוטף. התלמידים בקורסים לרפואה משלימה במכללת גודלמן, יכולים לבחור ללמוד בשעות היום או בערב, בהתאם לעיסוקים הנוספים שלהם. כך שבאפשרותם לשלב בקלות בין הלימודים במכללה לבין מחויבות נוספות. בין המקצועות הנלמדים במכללת גודלמן: עיסוי שוודי הוליסטי, עיסוי רפואי, עיסוי לתינוקות, עיסוי לספורטאים, רפלקסולוגיה, תזונה כריפוי,
ארומתרפיה, אירידולוגיה, נטורופתיה ועוד. עם סיום הלימודים והשלמת כל המטלות האקדמית, יקבלו בוגרי מכללת גודלמן תעודה בינלאומית מוכרת, שתאפשר להם להתחיל לעבוד באופן מיידי במקצוע אותו רכשו. כל אחד מאלפי הבוגרים של מכללת גודלמן העובדים בהצלחה כמטפלים ברחבי הארץ, הוא הוכחה מוצקה לרמת הלימודים הגבוהה המקובלת במכללה, שהפכה לשם דבר בתחום הרפואה המשלימה בישראל.