0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת דאו (רמת יוחנן)

מכללת דאו (רמת יוחנן)

מכללת דאו שברמת יוחנן היא מכללה לרפואה טבעית המתמחה בלימודי רפואה סינית, לימודי שיאצו, לימודי תזונה ולימודי טאי צ'י, תוך מתן דגש על הלימוד האישי החוויתי. הלימודים במכללת דאו, מועברים על ידי צוות מורים מקצועי בעל ניסיון של יותר מחמש עשרה שנה בטיפול, הוראה, פיתוח תוכניות לימוד במקצועות הרפואה המשלימה והוראת רפואה משלימה במסלולים שונים ובמכללות שונות ברחבי הארץ. מכללת דאו, רואה חשיבות רבה לצד העסקי של טיפולי הרפואה המשלימה. לכן, במקבלי ללימודי תחומי הרפואה המשלימה השונים, עוברים הסטודנטים במכללת דאו הכשרה עסקית. חלקם אף מתחילים לעבוד כמטפלים במקצוע הנלמד, עוד במהלך תקופת הלימודים במכללה. מוסדות רפואיים בצפון בניהם: המרכז הרפואי בני ציון, מרכז רפואי העמק, קופת חולים לין, ועוד משתפים פעולה עם המכללה ומקיימים פעולות משותפות. אם אתם גרים בצפון ורואים את עתידכם כמטפלים בתחום הרפואה המשלימה, מומלץ שתבדקו מה יש למכללת דאו להציע לכם.

מסלולי הלימוד במכללת דאו
מכללת דאו, מציעה מספר מסלולי לימוד המקנים, כל אחד בדרכו, לסטודנטים את כל הכלים התיאורטיים והמעשיים שיאפשר להם להפוך למטפלים מקצועיים, בתחום בו בחרו להתמחות.

רפואה סינית. מסלול לימודי רפואה סינית במכללת דאו כולל ארבע שנות לימוד. במסגרת המסלול, המבוסס על התפתחות אישית של התלמידים ולמידה דרך הטבע, נלמדים נושאים רבים ומגוונים בניהם: דיקור סיני, טיפול בכוסות רוח, צמחי מרפא ותזונה סינית. בוגרי המסלול ירכשו את הכלים לאבחון מצבי חוסר איזון ואת הכלים לטפל בהם.

שיאצו. המסלול לשיאצו במכללת דאו, כולל שלוש שנות לימודים ובסיומו מוענק לבוגרים תעודת מטפל שיאצו בכיר.

בנוסף מכללת דאו מצעיה מסלול מקיף ללימודי הנהגת הבריאות, לימודי המשך ולימודי העשרה של מגוון נושאים מרתקים.