0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת מדיסין

מכללת מדיסין

מכללת מדיסין, המכללה המובילה לרפואה משלימה, מבית המכללה למנהל
קיימות לא מעט מכללות לרפואה משלימה בישראל. מכללת מדיסין, מבית במכללה למנהל, נחשבת לאחת המכללות המובילות בישראל, לתחומי הרפואה המשלימה. תוכנית הלימודים במכללת מדיסין, היא תוכנית ייחודית הכוללת הקניה של ידע תיאורטי עשיר לצד הכשרה קלינית טיפולית בבתי חולים, מוסדות שיקום, בתי אבות ומוסדות רבים נוספים. בסגל המרצים של מכללת מדיסין, המכללה לרפואה משלימה מבית המכללה למנהל, חברים מרצים מקצועיים, קלינאים בכירים ומדריכים בעלי ניסיון רב. כל זאת על מנת לאפשר לכם למוד ברמה הגבוהה ביותר ולרכוש את כל הכלים שיידרשו מכל על מנת להפוך למטפלים מקצועיים באחד מתחומי הרפואה המשלימה.

מה אפשר ללמוד במכללת מדיסין
המכללה מציעה שפע של קורסים בתחומי הרפואה המשלימה בניהם: רפואה סינית, שיאצו, טווינה, נטורופתיה, טיפול הוליסטי, רפלקסולוגיה, עיסוי, פרחי באך, ארומתרפיה, צמחי מרפא אירידולוגיה ועוד. בין הקורסים הידועים והמבוקשים יותר של המכללה:

רפואה סינית. שלושה סמסטרים בשנה, יאפשרו לכם לסיים את לימודי הרפואה הסינית תוך שלוש שנים, במקום ארבע, כמקובל ברוב המכללות לרפואה משלימה.

נטורופתיה. לימודי נטורופתיה במכללת מדיסין, כוללים ארבע שנות לימוד, ברמה אקדמית המקנה רבע מנקודות הזיכוי הנדרשות עבור לימודי מנהל רפואי במכללת אריאל או באוניברסיטת חיפה.

רפלקסולוגיה. לימודי רפלקסולוגיה במכללת מדיסין מוצעים בשני מסלולים. מסלול חד שנתי לתעודת רפלקסולוג מוסמך ומסלול דו שנתי לתעודת רפלקסולוג בכיר. התעודות מוכרות על ידי איגוד הרפלקסולוגים הישראלי ומקנות נקודות זכות ללימודי המשך בנטורופתיה או רפואה סינית .

עיסוי. לימודי העיסוי במכללת מדיסין מוצעים במסלול חד שנתי לדרגת מטפל מוסמך ובמסלול דו שנתי לדרגת מטפל בכיר. התעודות המוענקות על ידי בית הספר, מוכרות על ידי איגוד המעסים הישראלי ומקנות נקודות זכות ללימודי המשך בנטורופתיה.