0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מכללת תילתן

מכללת תילתן

מכללת תילתן, האקדמיה לרפואה משלימה, היא אחת המכללות המובילות בישראל להכשרת מטפלים במקצועות הרפואה המשלימה, האלטרנטיבית וההוליסטית. ד"ר משה יעקובסון, העומד בראש המכללה הוא מומחה בעל שם עולמי ברפואה מנואלית, נטורופתיה, מקצועות מגע ועוד. בין המקצועות הרבים והמגוונים הנלמדים במכללת תילתן: נטורופתיה ותזונה טבעית, פסיכותרפיה הוליסטית, עיסוי, רפלקסולוגיה, פסיכודרמה אינטראקטיבית, דיקור סיני, הילינג אנרגטי, הנחיית קבוצות הוליסטיות, הורות ומשפחה בעולם החדש ועוד. הלימודים במכללת תילתן, מתקיימים בשלושה סניפים, שניים בתל אביב בתל-אביב ואחד בחיפה. אחד מהסניפים התל-אביביים הוא סניף חרדי המיועד ללימודי בנות בלבד.

לימודים מתקדמים במכללת תילתן
מכללת תילתן מציעה לכם לא רק את כל האפשרויות ללימודי רפואה משלימה ואת סגל המורים הטובים והמנוסים בישראל. מכללת תילתן היא המכללה היחידה בישראל שהוסמכה על ידי אוניברסיטת FCE קליפורניה בתחום הרפואה המשלימה והיא מייצגת אותה בישראל. משמעות הדבר היא שתוכנית הלימודים במכללת תילתן לרפואה משלימה, נבדקה וקיבלה הכרה מהמועצה האקדמית של אוניברסיטת FCE קליפורניה וכי היא מקבילה ללימודים אקדמאיים במוסדות דומים בארצות הברית.

תארים אקדמאים במכללת תילתן
בוגרי המסלולים המתקדמים במכללת תילתן, יהיו זכאים לתואר BA, MA ואף PhD בנטורופתיה או פסיכותרפיה הוליסטית. הבוגרים יקבלו בנוסף לאישור התואר, גם תעודה מאוניברסיטת FCE קליפורניה, חתומה על ידי נשיא האוניברסיטה, תעודה בחתימת שר החוץ של מדינת קליפורניה ותעודה חתומה על ידי שר החוץ של ארצות הברית.

מכללת תילתן הבחירה המושלמת
אם אתם מתעניינים בלימודי רפואה משלימה ורפואה אלטרנטיבית. אם אתם רוצים להפוך את ההתעניינות שלכם למקצוע מכובד, שהכנסות נאות בצידו, תוך שאתם מקלים על סבלם של חולים, אסור לכם להתפשר על רמת הלימודים,לימודי רפואה משלימה בבית הספר תילתן, האקדמיה לרפואה משלימה הם ללא ספק הבחירה המושלמת עבורכם.