0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מרכז הרפואי הלל יפה בחדרה

מרכז הרפואי הלל יפה בחדרה

בית הספר לרפואה משלימה, בית החולים הלל יפה חדרה
הרפואה המשלימה, הפכה בעשורים האחרונים לאחד התחומים הרפואיים המקובלים והנפוצים. בתי חולים, מועדוני כושר, מכוני ספא וקליניקות פרטיות מציעים שפע עצום של טיפולי רפואה משלימה. מרפלקסולוגיה ועד לעיסוי, מדיקור סיני ועד לתזונה טבעית, ועוד. באופן טבעי, עם עליית המודעות לטיפולי הרפואה המשלימה ולהשפעה החיובית שלה על מצבם של מטופלים רבים, עלה מספרם של בתי הספר, המכללות ומוסדות הלימוד המציעים קורסים להכשרת מטפלים ברפואה משלימה. בית הספר לרפואה משלימה בבית החולים הלל יפה בחדרה, נחשב לאחד מבתי הספר המובילים את התחום בישראל. הוא הוקם בשנת 1994, בניהולו של קובי ויינגרטן ובפיקוחו של פרופ' רפאל קרסו, מנהל המרפאה לרפואה משלימה ומנהל המחלקה הנוירולוגית ומרפאת הכאב במרכז הרפואי הלל יפה. הקורסים השונים בבית הספר לרפואה משלימה בבית החולים הלל יפה, מועברים על ידי צוות מרצים מקצועי ומעניקים לתלמידים את כל הכלים שיידרשו להם על מנת להפוך למטפלים מקצועיים במגוון תחומי הרפואה המשלימה.

מסלולי הלימוד בבית הספר לרפאה משלימה במרכז הרפואי הלל יפה
בבית הספר לרפואה משלימה במרכז הרפואי הלל יפה בחדרה פועלות מספר מגמות לימוד מתקדמות בניהן:

מגמת רפלקסולוגיה פנטגרמית. רפלקסולוגיה פנטגרמית היא פיתוח המחבר בין תורת כף הרגל אל הרפואה הסינית ולשיטות טיפול אחרות. הקורס כולל שלוש שנות לימוד שבסיום כל אחת מהן מוענקת תעודה. בשנה הראשונה, מטפל מוסמך, בשנה השנייה, מטפל בכיר ובשנה השלישית מטפל בכיר מתקדם.

מגמת עיסוי. מגמת העיסוי מציעה קורס עיסוי שוודי הוליסטי הכולל שתי שנות לימוד ומעניק תעדה המוכרת על ידי איגוד מקצועות העיסוי בישראל. קורסים נוספים במגמה: ארומתרפיה ועיסוי אינדיאני באבנים חמות או קרות.

מגמת רייקי. מסלול הכשרה לדרגת מאסטר ברייקי הכולל שלושה שלבים. הראשון רייקי 1+2 בן 44 שעות לימוד, השני רייקי 3 בן 20 שעות לימוד והשלישי קארונה רייקי בן 32 שעות לימוד.