0723341792
 

עכשיו בפורטל בריאותיכאן, מחכים לשיחתכם. התקשרו אלינו, או השאירו פרטיכאם בטופס. אל תמתינו! 0723341792

ליצירת קשר עמנו, מלא/י את הטופס הבא:

*
*
*
*

מבט לטבע - רומי חוכמה - אירידיולוגיה ונטורופתיה

כתובת: 

מנחם בגין 1,

רעננה

שעות הפעילות:

ימים א'-ד': 9:00-13:00

              16:00-18:00

יום שישי:  8:00-12:00

התקשרו: 072-2440241

מבט לטבע - רומי חוכמה - אירידיולוגיה ונטורופתיה

מרכז " מבט לטבע- רומי חוכמה" מתמחה בטיפול טבעי נטורופתי ובאבחון אירידיולוגי לבעיות בריאות שונות- ועוסק בתזונה, צמחי מרפא, ותוספי מזון. 

מרכז זה הוקם כדי לעזור לאנשים באמצעות אבחון אירידיולוגי והטיפול הנטורופתי, זאת כדי להקדים רפואה למכה, ולהפיץ את המודעות לכך שאפשר לפתור בעיות רבות בדרך הטבעית . טפלתי באלפי אנשים ואחד הדברים שחזרו על עצמם זה אנשים בריאים כביכול עם בדיקות דם תקינות שחוו לפתע לאחר מספר חודשים, התפרצות של מחלה קשה . דבר בולט נוסף שנתקלתי בו הוא אנשים הסובלים מכאבים וסימפטומים גופניים שהגיעו לרפואה הקונבנציונאלית ובאין מענה רפואי, מאחר שהבדיקות תקינות, והומלץ להם על תרופות אנטי דיכאוניות.

לכל אדם יש את המבנה הגנטי הייחודי שלו ולכן גם את הבעיות הייחודיות לו. אבחון באמצעות קשתית העין יכול להסביר למשל כיצד קורה ששני אנשים שמקפידים על אותה דיאטה אינם יורדים במשקל בצורה שווה, או למה אחד מתאושש מניתוח מהר יותר מהשני. העיניים שנולדנו איתם הן למעשה הפתח החיצוני של המוח - כמו מפה קטנה של הגוף שלנו, וכל שינוי בריאותי או נפשי נותן את אותותיו בעין.

לאור ניסיוני הרב פיתחתי שיטות טיפול טבעיות נטורופתיות הנובעות בראש ובראשונה מאבחון מדויק בקשתית העין. יש בעיות אותן ניתן לאבחן בקשתית העין גם הרבה לפני שבדיקות הדם מראות אותן. אין ספק שטיפול נטורופתי נכון בתמציות המותאמות אישית ותזונה נכונה, באים לידי ביטוי בקשתית העין- כבר אחרי שלושה חודשים. יש עיניים של "לפני" ויש של "אחרי" – וניתן בוודאות לראות את ההבדל ביניהם. 

בנוסף פיתחתי את "הרזיה בשיטת רומי חוכמה". מדובר בשיטה המשיגה תוצאות מצוינות לאורך זמן. השיטה גורסת כי יש לטפל קודם כל בגורמי ההשמנה (אותם אני מאבחנת דרך קשתית העין) ולאחר מכן להתאים את התזונה הנכונה המותאמת גנטית לפי קשתית העין בשילוב צמחי מרפא.

באמצעות התאמת תזונה הנכונה ספציפית לאדם לפי קשתית העין, ובעזרת תמציות אישיות לאיזון הגוף וניקוי רעלים , האדם שומר על בריאותו לאורך זמן. אנחנו יודעים שניתן להפעיל גנים וניתן להרדים אותם על ידי אורח החיים שלנו. (גם לאנשים שלקו כבר במחלות כרוניות ניתן לעזור כמובן , אבל במקרים האלה השינויים לוקחים הרבה יותר זמן).
חשוב לי ליצור שינוי ולאפשר לאנשים ללמוד להקשיב מחדש לגופם ולצרכים האמתיים שלהם - אני מלמדת ומכוונת את האנשים ללמוד להכיר את צרכי הגוף שלהם וכיצד לנהל נכון את הבריאות שלהם .